Read Table ilaç takip sisteminin ikinci fazda devreye giren bağ, koli ve palet hiyerarşilerinin oluşturulmasında kullanılan etkin ve verimli toplu karekod okuma çözümüdür. Çeşitli görüntü işleme teknolojileri ve teknikleri kullanarak bütün haline getirilmiş olan ilaçlara uygulanmış karekodları geniş bir alanda hızlıca okumakta ve ilgi hiyerarşik veritabanı ilişkisini oluşturmaktadır. Toplu okuma için kullanılan karekod çözümleme algoritmasının güçlü yapısı okumanın performansını mükemmelleştirmektedir. Read Table ile toplu okuma yaparken karekod baskı tekniğinden ve shrink malzemesinden kaynaklı etkiler okuma performansınıza etki etmeyecektir.

Sistemin tasarımı yapılırken GMP şartlarını sağlaması, farklı operasyon alanlarına kullanılabilmesi, OTVT ekipmanlarının modülaritesinin sağlaması ve geniş okuma alanı sunulmasına odaklanılmıştır. Read Table ilaç üretimi, katma değerli ilaç lojistiği ve ilaç dağıtımı (ecza deposu) operasyonlarında karekodların toplu okunması ihtiyacına her yönden çözüm getirmektedir.

  • Yapısında kullanılan özel görüntü işeme kütüphanesi ve algoritmaları ile yüksek verim ile toplu karkeod okuma.
  • 1.25 oranında  genişleyebilen 400 x 300 mm ile 800 x 600 mm ölçüsü arasında okuma alanı.
  • Farklı operasyon alanlarında mobil kullanım için kurulum ve revalidasyon gerektirmeyen özel tasarım.
  • Operasyonel kolaylık sağlayan kızaklı dokunmatik ekran ve yazıcı sehpaları.
  • Sıcaklık kontollü otomasyon panosu.
  • GMP kurallarına uygun temizlenebilir, işçi güvenliğini göz önünde bulunduran paslanmaz çelik gövde.

Read Table ile tüm hiyerarşi seviyelerini oluşturabilir, TransMAT İTS Platformu ile’de PTS dosyalarını transfer edebilirsiniz.