Serileştirme amaçlı tasarladığımız donanımlardan elde ettiği tecrübeyi ihtiyacınız olan özel tasarım makinalara yansıtmaktayız. Ayrıca mevcut ambalajlama makinalarınızda serileştirme ve agregasyonun yapılmasının mümkün olduğu alanları analiz ederek etkin ve verimli proje önerileri de sunabilir. Özellikle ilaç endüstrisine katma değerli ilaç lojistiği hizmeti veren firmaların farklı projelerde karşılarına çıkan performans problemlerine özel makina ile çözüm üretilmektedir.

Talaşlı imalattan otomasyon yazılımına, ön tasarımdan validasyona kadar tüm süreçler firma içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yapay görme teknolojileri, robotik ekipmanlar, endüstriyel otomasyon ve CAD/CAM konusunda uzman olan firmamız, ilaç endüstrisinde ihtiyacınıza özel makina tasarımları ve üretimi konusunda destek verebilecek bir partnerdir.

Operasyonlarınızın verimliliğini arttıracağını düşündüğünüz fikirlerinizi önce tüm yönleri ile analiz ediyor, gerçeklenebilirliğini sanal olarak test ettikten sonra bir proje planı çerçevesinde üretiyoruz. İhtiyaca özel makina ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçin.