İhtiyaca Özel İlaç Takip Sistemi Yazılımı

TransMAT Custom İlaç Takip Sistemi süreçlerini farkı operasyonlardan ötürü özel yazılımlar kullanarak çözmeyi hedefleyen firmalar için oluşturulmuş bir platformdur. Platform tamamen nesne tabanlı olarak tasarlanmıştır. Standart ve spesifik serileştirme operasyonlarına çözüm üretmek için kullanılabilcek kütüphanelerden oluşmaktadır.

TransMAT Custom platformunu tercih eden bir firmanın tüm serileştirme operasyonları uzman personellerimiz tarafından analiz edilmektedir. Analizler neticesinde bir proje planı dahilinde geliştirilmesine karar verilen modüller yazılım geliştirme SOP’lerimize kullanılarak geliştirilmektedir.

Tüm donanımsal çözümlerimizin yönetimini sağlayan modüller TransMAT Custom yazılımının kütüphanelerini kullanmaktadır. Üçüncü parti donanımların yeterli dokümantasyonunun sağlanması durumunda TransMAT Custom ile entegrasyon sağlabilmektedir. Online veya Offline karekodlama donanımlarının tesislerdeki scada ve erp yazılımları ile bütünleştirilmesi, Enterprice Serialization Solution”‘lar ile entegrasyon, WMS yazılımına veri transferi ve makina üzerine müşterinin ihtiyacına özel ikinci bir hattın (ağırlık, hacim ölçe istasyonu) eklenmesi gibi çözümlerin yazılım ayağının gerçekleştirilmesinde TransMAT Custom ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özet olarak TransMAT Custom, TransMAT Sender ve TransMAT Advanced çözümünün içerdiği tüm özellikleri kapsayan, firmanızın ihtiyacı olan tüm ilaç takip süreçlerini kendi isteklerinize göre düzenleyebileceğiniz özel bir platformdur.

Tüm TransMAT Serisi Yazılımlar 21 CFR 11 kontrol listesi ile test edilebilir ve Validasyonu yapılabilir olarak tasarlanmıştır.

İhtiyaçlarınıza göre ilaç takip sistemi süreçlerinizi düzenleyebileceğiniz, verinin etkin ve verimli yönetimi esası göz önüne alınarak hazırlanmış olan TransMAT Custom ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.